ua ru

Найпоширеніші страхи у хірурга стоматолога

article

Які основні причини винекнення страху перед лікарем стотатологом?

 • поганий досвід 

Боязнь стоматолога викликана поганим, інколи жахливим досвідом візитів до лікаря. Це як страх перед болючим процедурами, так і перед можливістю бути ображеним стоматологом.

 • розповіді батьків 

Дуже часто, якщо хтось з батьків боїться стоматолога, то діти, дивлячись на батьків, теж починають мати такий страх. Такий схожий ефект дають розповіді інших людей про свої страшні візити до стоматолога.

 • очікування 

При візиті до стоматолога всі очікують анестезії, а найбільший страх - викликає голка, яка потрібна для виконання цієї процедури. Цей страх є чи не одним з найбільших.

 • посттравматичний стрес

Люди, які вже пережили жахливі відчуття у стоматолога, довгий час не можуть позбутись поганих спогадів. Спогадів про цих лікарів, які принесли їм біль та страждання.

 •  негатив

Люди, які зазнали у своєму житті фізичного чи морального насилля, мають високу схильність до розвитку страху перед стоматологом.

 • не турботливий лікар

Це страх не перед самим болем, а перед тим, що біль може нанести сам лікар. Страх перед холодними, некваліфікованими руками стоматолога.

 • приниження 

Одним з основних факторів, які можуть викликати, або сприяти зубним страхам, є  приниження і байдуже ставленя лікаря та його медичного персоналу. Особливо це стосується чутливих та ніжних людей.

Прості речі, щоб подолати свій страх :

Для того, щоб подолати свій страх, пошукайте гарного стоматолога, який допоможе вам позбавитись вашого негативного досвіду. Довіряйте своїй інтуіції, звертайте увагу на те, як з вами привітались, яке відношення до вас, чи навколо чисто та охайно.

 • сучасні технології
 1. спеціальні гелі, які наносяться ватною паличкою на ясна,  завдяки ним ви не відчуєте моменту уколу
 2. Wand (ванд) - це електронний пристрій, який контролює швидкість та кількість проведення анестезії. Пристрії вводить анестетик дуже повільно, під контролем комп`ютера так, що ви не замітете коли відбувся укол і почала діяти анестезія. 
 • заспокійливі препарати 

Це препарати, які чинять заспокійливу дію на нервову сиситему. У пацієнта зникає хвилювання та страх. Якщо ж пацієнту все таки не вдається перебороти свій страх, вихід завжди є- це загальне знечулення (наркоз). 

2017-01-01 14:29:24

переглядів: 7

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора