ua ru

Як відбувається імплантація зубів

article

Зміст статті:

Якщо ти читаєш цю статтю, значить ми можемо привітати тебе з прийняттям доленосного рішення. Це, звісно, не так бентежно як висадка на Місяць, але цілком може стати твоєю власною космічною Одіссеєю, за досконалою посмішкою та здоров’ям зубів, а ми тобі у цьому допоможемо.

Підготовка до імлантації

Хоч імплантація зубів і не надто складна операція, та все ж це хірургічне втручання в твій організм. Тому, щоб все пройшло і ти отримав задоволення від процесу та результату, варто ретельно підготуватись і попередити твого стоматолога про всі захворювання, навіть якщо вони здаються тобі геть незначними.

На підготовчому етапі ми з тобою пройдемо через ретельну діагностику твого організму на предмет протипоказань та можливість встановлення імпланту, адже окрім відсутності абсолютних протипоказів, в тебе має бути достатня кількість кісткової тканини, щоб твої ясна витримали вживлення штучного кореня.

Що робити, якщо щільності та товщини недостатньо? Не хвилюйся, ми впораємося і з цим: наш хірург проведе тобі кісткову пластику та підготує твої ясна до успішної  імплантації.

Етапи імплантації

Тебе напевне цікавить, як проходить імплантація зубів, щоб розрахувати скільки часу займе уся процедура. Якщо ти втратив зуб якийсь час тому, то одномоментна імплантація, на жаль тобі не підійде. Але не варто розчаровуватись: класична двоетапна процедура хоч і триваліша, але дає й передбачуваніші результати та й зустрічається значно частіше, тож давай поговоримо саме про неї:

  1. Встановлення «штучного кореня». Це один з основних етапів, від якого й залежить успіх всієї процедури. Наберись терпіння, має відбутись повна остеоінтеграція(вживлення) імпланта цей період триватиме від 2 до 4 місяців, в залежності від щелепи.
  2. Все пройшло вдало й імплант прижився. Чудово, тепер лікар встановить тобі формувач ясен, щоб зберегти їх контур максимально природним. Ми зробимо тобі нашу космічну комп’ютерну анестезію, і менш ніж за годину відпустимо додому, очікувати на формування щільного ясенного валику, його формування займає близько трьох тижнів.
  3. Далі все ще цікавіше: імплант готується до стикування з твоїм новим зубом. І щоб він надійно об’єднав штучний корінь з коронкою, встановлюється абатмент. Саме він відповідає за стійке з’єднання імпланта з новою зубною одиницею(до речі, на нього можна кріпити й інші протезувальні конструкції), тож цілком логічно, що його назва перекладається як «опора».
  4. Якщо попередні етапи імплантації зубів тривали певний відтинок часу, то зараз справа піде в рази швидше: наша космічна лабораторія вже передала нам твій новий зуб і наший головний джедай, готовий його тобі встановити.

Що потрібно робити після імлантації.

Власне нічого особливого:

  • Дотримуйся рекомендацій хірурга щодо харчування та способу життя, щоб пришвидшити остеоінтеграцію;
  • Постарайся менше палити і не давай собі надмірних фізичних навантажень, обидва ці пункти вповільнюють загоєння;
  • Обмеж використання зубної нитки та електричної зубної щітки, повернешся до них після загоєння.

Де можна зробити імплантацію зубів і яка її вартість?

Імплантація зубів, етапи якої ми описали тобі вище, в земних клініках, зазвичай, складається з окремих процедур, за кожну з яких доводиться платити окремо. Це історія про всіх, але не про нас: в Космічній стоматології Драганчука, ми підготували для тебе кілька пакетів імплантації «під ключ», куди входить все і трішечки більше. Тому не гай часу, і телепортуйся до нас, час усміхатись!

2017-01-01 14:29:24

переглядів: 107

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора