ua ru

Їжа після імплантації зубів

article

Всі вагання та переживання позаду, імплантація пройшла чудово, зуби вже стоять, залишилося тільки подбати про те, щоб на них і на тебе чекало довге і безтурботне життя. Якщо не забувати про ті інструкції, що дасть тобі стоматолог, ти не відчуєш ані болю, ані ускладнень, загальні рекомендації після імплантації зубів дуже прості. В перші два дні ти можеш зменшувати набряк та кровотечу за допомогою льодяного компресу. Його слід прикладати на 10 хвилин щогодини, тільки варто огорнути пакетик чи грілку з льодом тканиною, щоб не заморозити шкіру та слизову. Також, з обережністю постався до чистки зубів: з другого дня можна полоскати рота антисептиком, а згодом чистити зуби м’якою щіткою, не зачіпаючи зону, де встановлений імплант. Якщо було встановлено багато імплантів, а не 1-2, полоскання та обережні чистки починаються також одразу.

Ми все ще земні істоти: і радість, і стрес знімаємо смачненьким, так що, одразу постає питання, через який період часу можна їсти після імплантації зуба? Показання лікаря - щоб не зіпсувати результат лікування, утриматися від їжі на 2 години, але й після цього жувати на протилежну сторону щелепи та не напружувати оперовану ділянку.

В нашій клініці тобі нагадають, що можна їсти після імплантації зубів, але головним проханням буде не навантажувати зуби протягом10 днів.  Краще вибрати рідкі поживні продукти або їжу у вигляді пюре. Чудово б смакувала й їжа для космонавтів - час замислитися над випуском такої лінійки в Космічній стоматології Драганчука. Підійдуть крем-супи, кисломолочні продукти. Згадай, де в твоєму домі лежить блендер, та хай він тебе надихне на нові шедеври післяопераційної кулінарії.

Що не можна їсти після імплантації зубів

Імплантація зубів - справа травматична, отже:

  • точно не можна курити та вживати алкоголь, бо це посилює кровообіг та кровотечу, а в ідеалі краще відмовитися від цих звичок на 3 тижні до та після операції. З такої ж причини варто відмовитися від кави та чаю.
  • не слід їсти те, що потребує довгого жування, - наприклад, м’ясо.
  • обмежуємо споживання продуктів, які посилюють набряк - солоних, кислих, гострих.
  • солодке створює позитивні умови для розвитку мікробів, тому, не варто ним захоплюватися, поки тканини загояться.
  • точно не варто перевіряти на міцність новий зуб насінням та горішками, вони можуть порізати ясна.

Тепер, коли міфи розвіяні, і ти на власному досвіді переконався, що імплантація зубів не таке складне втручання, якщо її робити в Космічній стоматології Драганчука. Є земні клініки, а є ми, де лише найновіше обладнання, інноваційні технології та найкрутіші фахівці, натхненні досвідом там позаземними знаннями. Навіщо погоджуватись на компроміси, коли є Космічна стоматологія Драганчука?

2017-01-01 14:29:24

переглядів: 110

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора