ua ru

Міжнародний симпозіум " імплантація зубів та фактори росту кістки"

article

Міжнародний симпозіум по імплантації зубів та факторах росту

У Франції, в місті Париж, 12-14 червня відбулась конференція з міжнародною участю SYFAC 2014. Вона була присвячена факторам росту та їх застосуванню для відновлення як м`яких тканин, так і кісткових структур.

Зокрема йшлося про розширення показів до PRF. Доведено можливості застосування PRF при операціях синусліфтингу як самостійно, так і у комбінації із кістковопластичними матеріалами. Чудові результати продемонстровані для збільшення об`єму кератинізованої (прикріпленої) десни та потовщення ясен. Було розглянуто новий протокол отримання PRF, який має назву A PRF. Цей протокол дозволяє отримати ще більше факторів  росту, таких необхідних для формування м`яких та твердих тканин. У світ вийшла нова модель центрифуги для отримання A PRF, хоча власникам старої моделі не потрібно розчаровуватись. Достатньо лише змінити налаштування і старий апарат для PRF буде отримувати A PRF.

Ще однією із новинок є поява I PRF - це ін`єкційний PRF. Після ін`єкції I PRF змочені гранули кіскового матеріалу набувають монолітної консинстеції. Нові пробірки для I PRF, будуть доступні уже з вересня в Україні.

Так, що зрадістю здобуті мною знання, використовуватиму для сучасного та якісного лікування моїх пацієнтів, а місто Париж раджу відвідати кожному, щоб відчути його велич та романтику.

2017-01-01 14:29:24

переглядів: 4

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора