ua ru

Блог - Клініка Олександра Драганчука на обкладинці українського глянця

article

Олександр Драганчук: сучасна стоматологія в нашій клініці - це досконалість у деталях.

Перелік стоматологічних послуг на сьогодні дуже широкий та представлений у багатьох медичних закладах, центрах і стоматологічних клініках України, зокрема й Львова. Дуже часто пацієнтові потрібно визначитися, кому довірити своє здоров`я, яку клініку обрати для себе, де точно результат роботи надійний і довговічний, а сервіс відмінний. Сучасна стоматологія якою вона має бути? Саме про це ми і поговоримо з головним лікарем стоматологічної клініки Олександром Драганчуком.

 

-Олександре, створюючи власну клініку, що Ви закладали в її основу? Якими принципами керуєтесь?

- Об`єднати спеціалістів, які будуть близькі зі мною в цінностях, по духу, напрямку та стилю життя. Які разом зі мною надаватимуть бажаний результат лікування кожному пацієнтові. На мою думку, людина не може бути професіоналом у всьому, потрібно спеціалізуватись на чомусь одному і в цьому розвиватись та вдосконалюватись.Саме такі професіонали своєї справи працюють у моїй клініці.

- Які способи лікування зубів пропонує Ваша клініка?

- Стоматологічна клініка Олександра Драганчука - це сучасна стоматологія з відмінним сервісом і акцентом на результат. У клініці застосовують комплексний підхід і технології майбутнього, які передбачають повний комфорт пацієнта на всіх етапах лікування та участь у лікуванні висококваліфікованих спеціалістів.

Перш за все, я акцентую увагу на всіх новітніх досягненнях стоматології, які з’являються на світовому ринку. У своїй роботі використовую максимально безпечні та малоінвазивні методи лікування. Працюємо тільки з всесвітньовідомими марками з європи та Америки.

 

Завітавши до нас, ви отримаєте весь спектр стоматологічних послуг: професійна чистка зубів, лікування зубів і кореневих каналів під мікроскопом, імплантація коренів зубів і кісткове нарощення, відбілювання та вирівнювання зубів, встановлення коронок і вінірів. Проводимо лікування пародонтиту та профілактику його виникнення.

У нашій клініці ви можете отримати кваліфіковану консультацію терапевта, ортопеда, ортодонта та хірурга, тобто кожен лікар займається тим, що він уміє найкраще, і, відповідно, виконує свою справу досконало. І це дає комплексний результат у лікуванні.

- Як давно Ви оперуєте? Та що може на сьогодні сучасна хірургічна стоматологія?

- Я спеціалізуюсь на хірургічній стоматології, дентальній імплантації та операціях на яснах. При лікуванні звертаю увагу на побажання пацієнта і пропоную йому можливі варіанти лікування. Оперую вже понад одинадцяти років. Постійно відвідую курси та майстер-класи закордоном у таких країнах як франція, Німеччина, Угорщина, Італія, США.

- Наскільки затребувана імплантація зубів сьогодні? Це надійно? 

- Імплантація на світовому ринку вже близько 25 років, а в Україні – близько 15. На сьогодні це сучасна, надійна та перевірена часом методика відновлення зубів. Саме зубні імплантати дозволяють повернути повне відчуття власних зубів і зберегти живими сусідні здорові зуби, позбавитись протезів і відчути смак їжі та життя. Всі імплантати виготовлені з високоякісного титану або його сплаву з цирконієм, який не викликає ніяких реакцій зі сторони організму людини.

У нашій клініці ми проводимо процедури будь-якої складності, які пов’язані з реконструкцією кістки на нижній або верхній щелепі, в число яких входить нарощення кістковими блоками та синус-ліфтинг. А також встановлюємо імплантат одразу після видалення зуба за методикою негайного навантаження. Цей метод називають експрес-імплантацією, що дозволяє скоротити термін лікування, зменшити кількість хірургічних втручань та отримати чудовий результат швидко.

Імплантація – це найефективніший і найощадливіший спосіб повернути один, декілька чи усі ваші зуби.

 

– Олександре, у своїй роботі Ви використовуєте мікроскоп. Розкажіть нам про нього детальніше.

– Потрібно розуміти, що аби проводити сучасну і надійну стоматологію, вона має бути високоточною. Мікроскоп Carl Zeisse у нашій клініці дозволяє виконувати роботи з філігранною точністю. Побутує думка, що мікроскоп потрібний тільки для того, щоб проводити лікування каналів, особливо складних. Ця думка хибна. Чому? Бо мікроскоп знайшов значно ширше використання у нашій клініці, його застосовують при пломбуванні зубів, професійній чистці порожнини та підготовці зубів під коронки чи вініри та імплантації зубів. Що це дає? Можливість проводити втручання малоінвазивно та малотравматично, тобто максимально точно.

- У чому особливість комп`ютерної анестезії?

- Будь-який візит до стоматолога супроводжує страх болю, а точніше страх укола. І саме для того, щоб позбутись цього страху, ми використовуємо техніку комп`ютерної анестезії. З нами ви зрозумієте, що сучасна стоматологія - це розумна стоматологія.

- Як це діє?

- Контроль проведення анестезії бере на себе комп’ютер. Пацієнт взагалі нічого не відчуває, лише приємна музика і подушечка під головою.

 

 

– А що зараз у стоматології найпопулярніше? До чого прагнуть Ваші пацієнти?

– Охочим мати ідеальну усмішку я пропоную вініри. Це надтонка і дуже міцна пластина з кераміки завтовшки 0,2 мм, яка не вимагає обпилювання зубів. На сьогодні це нова модна течія у сучасній стоматології. За своїми  властивостями вініри не відрізняються від природних зубів, і за своєю міцністю нічим не поступаються таким звичним нам металокерамічним

 

- Олександре, що приносить Вам задоволення у роботі?

Задоволений я – це задоволені мої пацієнти, які отримали бажаний результат. Задля цього я працюю і розвиваюсь. Стоматологія не стоїть на місці, вона постійно розвивається, і ти розвиваєшся разом з нею та не зупиняєшся на досягнутому. За мною, за назвою моєї клініки стою не тільки я один, а стоїть весь мій колектив. А разом ми живий організм, який створює досконалі шедеври в галузі сучасної стоматології.

 

2017-01-01 14:29:24

переглядів: 11

Автор: Олександр Драганчук

детально про автора